I-V 6.00-22.00 VI-VII 09.00-21.00

Mokymas plaukti

Mokymas plaukti

Plaukimo klubas ,,Banga” – tai vienas didžiausių plaukimo klubų Lietuvoje, kuris savo veiklą vykdo Kaune, Girstučio baseine.

Plaukimo klubo siekiamybė yra suteikti saugaus elgesio vandenyje pagrindus, išmokyti plaukti bei kurti ir vystyti plaukimo sporto bendruomenę. Taikant pažangią mokymo plaukti programą „Learn to swim“ (angl. išmok plaukti) bei profesionalių trenerių įgūdžius, kiekvienas plaukikas, nepriklausomai nuo amžiaus, turi galimybę atskleisti visą savo potencialą.

Klubas „Banga“ bendradarbiauja su 150 metų veikiančia tarptautine ,,Swim England“ organizacija, kurios mokymo plaukti ir vertinimo sistema remiasi daugiau nei 80% Anglijos plaukimo klubų. Programa „Learn to Swim“ (angl. išmok plaukti) yra pirmasis Lietuvoje įdiegtas tarptautinis modelis, kuris treneriui leidžia metodiškai dirbti, stebėti progresą, vertinti klaidas, teikti pasiūlymus ir stiprinti silpnąsias vietas. 

Plaukimo treniruotės klube „Banga“ vyksta pagal unikalią mokymo plaukti programą „Learn to Swim“ (angl. išmok plaukti), kuri apima visą vaiko, kaip plaukiko kelionę nuo pirmo prisilietimo prie vandens iki profesionalaus plaukimo. Mokymo plaukti sistema sudaryta iš 10–ties lygių. Po kiekvieno sėkmingai įveikto mokymo plaukti etapo vaikui įteikiamas mokymo plaukti pažymėjimas, kuris sustiprina vaiko motyvaciją siekti daugiau, o tėvams užtikrinamas grįžtamasis ryšis tarp plaukimo klubo, trenerių, tėvų ir plaukimo pamokas lankančių vaikų.

Plaukimo klubas formuoja individualias ir grupines plaukimo treniruotes tiek vaikams, tiek suaugusiems:

Plaukimo klubo tikslas, kad Jūs arba Jūsų vaikas taptų pasitikintis savimi, mokėtų plaukti ir būtų saugus vandenyje. Plaukimo klubas pasirengęs bendradarbiauti, o mokymo plaukti procesą padaryti įdomų, įtraukiantį  ir motyvuojantį!

Daugiau informacijos apie treniruotes rasite: www.klubasbanga.lt

 

Galerija

Paslaugos

Pirkti